is-reh.net İnstagram Reels Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnstagram Reels Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dünyanın en popüler “Sosyal Medya” platformlarından biri olan İnstagram, Reels özelliğini devreye soktu. İnstagram, Reels özelliğini devreye sokması ardından, popüler video çekme ve yayınlama uygulaması TikTok ile yarışacağı görünüyor. Peki İnstagram Reels özelliği nedir? Nasıl kullanılır? İnstagram‘a ne gibi yenilikler getirdi işte detaylar… İn..

ReH
27/08/2020

is-reh.net R10.net Kapılarını Herkese Açtı

R10.net Kapılarını Herkese Açtı

R10, Türkiye’nin en geniş, en kapsamlı ve en çok online kullanıcıya sahip forum sitesidir. Üyelikler genel olarak kapalı olup, davetiye üzerinden yapılmaktadır. Fakat #Evdekal hashtag’i ile R10, üyelikleri kısa süreliğine açık yaptı. R10’a Nasıl Üye Olabilirim? R10, “Evlerinden iş yapmak zorunda kalanlar gerek şahsi sosyal medya hesaplarıma gerek..

ReH
08/06/2020

is-reh.net İnstagram Masaüstü Direkt Mesaj Güncellemesi Sonunda Geldi

İnstagram Masaüstü Direkt Mesaj Güncellemesi Sonunda Geldi

Direkt Mesaj, popüler “Sosyal Medya” uygulaması olan İnstagram‘da, sadece ve sadece mobil uygulama üzerinden yapılmaktaydı. Kullanıcılar birbirleri ile mesajlaşmak için, mobil uygulamayı indirmek ve yüklemek zorundaydı. Yeni gelen güncelleme ile beraber, bu sorun ortadan kalktı. Artık masaüstü tarayıcınızdan da İnstagram DM’yi kullanabileceksiniz. ..

ReH
14/06/2020

is-reh.net

{tag_cloud}

isreh, reh, is-reh, is-reh.net