Premium Üyelik - Sponsor Reklam Ödeme Sistemi ve Sorunları - R10'da Sponsor Reklam Nasıl Alınır?


Admin tarafından, R10 Haberleri kategorisinde 3 ay önce paylaşıldı.


 

Profilinizden otomatik olarak Premium üyelik aldınız ve aldığınız premium üyelik (silver, gold, platin, kurumsal) aktif hale gelmediyse bu konu altından iletebilirsiniz.

SanalPos sistemi aktif durumda istediğiniz üyeliği ve Sponsor Reklam paketlerini https://www.r10.net/payments.php alanından alabilirsiniz.


R10 premium üyelik siparişi vermek için kontrol panelinizde yer alan Premium üyelik ve reklam 'a tıklayın karşınıza çıkan ekranda almak istediğiniz Premium üyelik türünü ve süresini seçip satın alabilirsiniz. Ardından ilgili ödeme şeklini seçip gerekli alanları doldurduktan sonra ödeme yap demeniz yeterlidir birkaç dakika içerisinde otomatik olarak premium üyeliğiniz aktif olacaktır.


R10'da istediğiniz Kategorilerde sponsor reklam vermek için kontrol panelimizde yer alan Premium Üyelik ve Reklam linkine tıklıyoruz karşımıza çıkan ekranda Sponsor Reklam alanında reklam süresini seçip sipariş et diyoruz. Ardından ilgili ödeme şeklini seçip gerekli alanları doldurduktan sonra ödeme yap demeniz yeterlidir. Sponsor reklamlarınızı yönetmek için kontrol paneli üzerinde yer alan sponsor reklam yönetimi linkine tıklayarak aldığınız kredileri reklam olarak kullanabilirsiniz.

Güncelleme;

Yeni Mesajlar ve Popüler Konular, Son Konular, Anasayfa Akış gibi R10'da en çok görülen alanlar için istek üzerine Öne Çıkan Reklam ekleyebilme seçeneği ekledik.
Bu alanlar için kategori Sponsor Reklam kredilerini kullanamazsınız. Manuel olarak ekleme yapabiliyoruz rakamları farklı bu konuda bana PM gönderebilirsiniz. Reklamlar Top 10 sıralamada random olarak çıkmakta.

 

 


Etiketler:


Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.