R10.Net Adını Kullanarak, Fake Mail göndererek Dolandırı-cılık Yapanlarla İlgili DUYURU!


Admin tarafından, R10 Haberleri kategorisinde 3 ay önce paylaşıldı.


Değerli arkadaşlar,

R10.Net Kimseye whatsapp'dan yazmaz, kimseyi aramaz, kimsenin ticaretine aracılık yapmaz, kimsenin hesap bilgilerini şifresini istemez, kimseden doğrulama talebinde bulunmaz kısacası size hiçbir şekilde ne benim adıma ne R10.Net ( R10 ) Adına ulaşmaz!

R10.Net 'e ait hiçbir şekilde Aracılık Hizmeti, Aracılık Servisi, Ticaret konusunda Yardım Desteği, Aracılık adına hiçbir ticareti faaliyet yoktur. Devletimiz, Emniyet Genel Müdürlüğümüz, İç İşleri Bakanlığımız sürekli nasıl kendini polis, savcı yada hakim olarak tanıtanlara itibar etmeyin inanmayın direk polise şikayet edin diye SMS'ler gönderiyorsa ve bunun üzerine yine bazı kişiler dinlemeyerek dolandiri-liyorsa bizde bu şekilde uyarı amaçlı tüm üyelere 2 defa bildirim göndermemize rağmen halâ dolandırı-lanlar ve dolan-dirilanlar mevcut. Bu konuda bizim kişiyi bulmak gerekeni yapmak ve dava açmak dışında yapabileceğimiz farklı birşey yok dolan-diran kadar dolan-dirilanda hatalı çünkü BİLİNÇLİ Olmalısınız!

Fake MAİL gönderme siteleri üzerinden istediğiniz her domain uzantısında mail ile istediğiniz bir kişiye fake mail atabilirsiniz! Örneğin http://www.anonymailer.net/ böyle siteler var "fake mail sender" yazdığınız zaman birçok site bulabilirsiniz. [email protected] 'i kullanıyor şuan başka mailleride kullanabilir Maili fake olarak gönderir fakat MAİL ALAMAZ! Çünkü bu gibi fake sistemler sadece fake olarak mail göndermeye yarar. Sah-tekar güven kazanmak için mail atıyor bu konuda uyanık olun! Bilgili olmayan kişiler mail header'a bakmaz ve gerçek mail olup olmadığını anlamaz. Yandex bu konuda Sarı uyarı cıkarır Gmail'de uyarı verir sah-tekarlık içeriyor olabilir yazar dikkat edin.

Kısaca Kendisine whatsapp için 5-10 TL ödeyerek numara alıp whatsapp hattı açıp Google logosunu koyan Google adresini profile yazan Fake bi harita konumu gösteren kendisini Google'ın sahibi, yöneticisi olarak tanıtan herkese sitelerinizin şifrelerini verin ozaman böyle bir mantık olabilir mi? İnstagram içinde instagram yetkilileri yazabilir size dikkat edin  Biraz kurnaz olmalısınız iş burada sizde bitiyor aslında!

Bu verdiğim örnekler gibi size bizim adımızla ulaşıp dolandırmaya çalışan Şahsiyetsiz İTLERİN şahsına KÜFÜR EDİN! Bundan dolayı gelecek hertürlü cezayı ben ödemezsem adam değilim. Bu Dolan-dırıcı milletin parasına, emeğine göz diken şahsiyetsiz kansızı bulduğum zaman birdaha bilgisayar kullanamaması için parmaklarını kırıcam bundan doğacak cezayıda ödemeye, çekmeye hazırım.

Kendisini farklı farklı whatsapp, skype, telefon numaralarıyla R10.Net yöneticisi gibi tanıtan şahsiyetsiz it hakkında suç duyurusunda bulunduk. Siber Polislerimize'de bizzat kendim ilettim görüntüleri, yazışmaları. Papara üzerinden ödeme alıyor onuda takip ediyoruz. Dikkatli olun böyle kişilere fırsat vermeyin.

Örnek yazışmalar;
 

  Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1242x2688 boyutunda. 

  Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin tamamını görüntülemek için bu çubuğu tıklayın. Orijinal görüntü 1242x2688 boyutunda.


Etiketler:


Bu yazı için henüz yorum yazılmamış, ilk yorumu sen yaz :)


Yorum yaz:
E-Mail adresiniz yorumda gözükmeyecektir.